strona kampanii
d20 Modern
Marcina Turkota
dziekuję
Paulowi Klee
za inspirację
<o< kampanie >o< wstęp >o< świat >o< bohaterowie >o< opowieści >o>

Bohaterowie

o> Beauvoir

o> Dimitri

o> John Doe

o> Trixie

o> Michael Crane

BEAUVOIR

I am tall and I am thin
Of an enviable hight
And I've been known to be quite handsome
In a certain angle and in certain light...

o> Nick Cave > O'Malley's Bar <

Gracz > Lasek

Pochodzenie > Ojciec - pirat z Krwawej Zatoki (biały), matka - niewolnica (Murzynka), wychowany w Nowym H'Horrleanie przez mambo Jasmine.

Zajęcie > Kiedyś elektronik, obecnie houngan voodoo - człowiek-instytucja. Porady sercowe, religijne, wzywanie duchów, klątwy na każdą okazję. Urzęduje dzień i noc w magazynie 33.

Wygląd > Bardzo wysoki i chudy mulat w średnim wieku. Mieszane pochodzenie etniczne wpłynęło na jego czarno-biały, kontrastowy i trudny do przeoczenia image. Ubiera się w stylu retro - w nieco wytarty, czarny, aksamitny surdut, sztuczkowe spodnie, kamizelkę i szapoklak z kraciastą czarno-białą wstążką - wszystko to nadaje mu wygląd szalonego brytyjskiego grabarza albo kapelusznika. Wrażenie lekkiej szajby potęgują długie, ufarbowane na biało dredy, spływające wiechciami spod cylindra aż do pasa. Na sercu bynajmniej nie nosi świętego medalika ani amuletu, lecz potężny fetysz - Gniew Loa. Jedno z największych osiągnięć ery cyfrowej - telefon komórkowy - sąsiaduje w kieszeni jego kamizelki z uwięzionym na łańcuszku zegarkiem z dewizką... pozbawionym wskazówek.

Ulubiona broń > Gniew Loa - oksydowany Smith & Wesson .686 z wszelkimi bajerami (celownik laserowy, kompensator, speed loader i tłumik) - zwykle z pociskami kalibru .357 Magnum w bębenku. Morderczy. Kiedy trafi.

Osobowość > Skryty. Pochodzenie wpłynęło również na jego sposób postrzegania, gdyż Beauvoir zdaje się żyć na granicy między światem materialnym Iluzjany a światem duchów (near ethereal). Często odzywa się do istot, które dla innych nie istnieją. A kiedy już odzywa się do żywych, częstokroć trudno go zrozumieć. Zalicza się raczej do tych "złych" kapłanów voodoo... Lubi wymachiwać swoim rewolwerem by to podkreślić.

Cele > Zamierza przekształcić magazyn 33 w wielką halę taneczną, w której sam byłby DJ-em i puszczałby publice drum'n'bass oraz jungle. Na razie poszukuje gramofonów po okazyjnej cenie. A wcześniej chciałby zdobyć sławę i poważanie.

Uwagi "mechaniczne" > Human, Dedicated Hero 3/Acolyte 2, Technician starting occupation. Niskie Defense i BAB, za to bardzo dobre zdolności interpersonalne (wysokie Int, Wis, Cha, dobry Will save). Stosunkowo bogaty. Umie leczyć, choć czyni to raczej niechętnie. Ostatnio do listy przybyło mu sporo nowych czarów.

Voodoo Blues - opowieść z Beauvoirem w roli głównej.

<o< początek Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości bądź części tekstów bez zgody autorów zabronione.
następna >o>