strona kampanii
d20 Modern
Marcina Turkota
dziekuję
Paulowi Klee
za inspirację
<o< kampanie >o< wstęp >o< świat >o< bohaterowie >o< opowieści >o>

Bohaterowie

o> Beauvoir

o> Dimitri

o> John Doe

o> Trixie

o> Michael Crane

JOHN DOE

sledge sledge sledgehammer

I've kicked the habit
shed my skin
this is the new stuff
I go dancing in, we go dancing in...

o> Peter Gabriel > Sledgehammer <

Gracz > Szopa

Pochodzenie > Megalopolis na Wschodnim Wybrzeżu. Rodzice - handlowcy - nie rozumieli żołnierskich wyborów syna.

Zajęcie > Eks-żołnierz ("eks-" dlatego, że zdezerterował) jednej z armii korporacyjnych. Ścigany przez łowców nagród (z dwoma się juz spotkał). Obecnie bramkarz w knajpie "Freakantine", należącej do krasnoluda i goszczącej zwykle wszelkiego autoramentu dziwaków - zarówno nieludzi jak i artystów, poetów - wszystkich żyjących na marginesie społeczeństwa Nowego H'Orrleanu.

Wygląd > Jak na krasnoluda - w średnim wieku, średniego wzrostu i średniej budowy. Nie całkiem krasnoludzki, bo... nie ma brody a ciemnobrązowe włosy ścina krótko, po żołniersku. Nosi się również po żołniersku - szturmówki, trepy typu glan, czarny podkoszulek i ewentualnie wojskowa kurtka. Byłbym zapomniał - na piersi uprząż z ogromną kaburą. Ciemną, spaloną słońcem skórę znaczą gdzieniegdzie blade blizny (największa, prostokątna, na wewnętrznej stronie przedramienia).

Ulubiona broń > Na dystansie bezpośrednim - gołe pięści lub kastet. Na odległość - gnat "point-five-oh" (IMI Desert Eagle .50)... Z raczej śmiertelnymi skutkami w obu przypadkach.

Osobowość > Małomówny i nieuprzejmy typ twardziela (jakie to krasnoludzkie!). Kiedy się odzywa, bywa złośliwy, ale przynajmniej zawsze mówi to, co myśli. Niełatwo go zastraszyć, ale dość łatwo go zdenerwować, co nie oznacza bynajmniej wyprowadzenia go z równowagi. Nie lubi pytań o swoją przeszłość, rodzinę, znajomych, w ogóle nie lubi pytań. Konsekwentny w swoich decyzjach, nawet jeżeli pakuje przez to siebie lub innych w kłopoty.

Cele > Przede wszystkim mieć spokój.

Uwagi "mechaniczne" > Dwarf, Fast Hero 1/Tough Hero 6, Military starting occupation. Wysoka Defense, BAB oraz najwięcej HP w drużynie (i Damage Reduction 2/- !) oraz wyłącznie bojowe feats (Weapon i Armor Proficiencies, Brawl, Improved Brawl, Streetfighting, Power Attack), czynią Johna główną bronią uderzeniową drużyny. Zorientowany bardziej na walkę wręcz (kastetem i pięścią). Bardzo wysokie współczynniki fizyczne, za to stosunkowo niskie psychiczne (jedyną jego umiejetnością międzyludzką jest Intimidate, ale z to jakże wysoką!). Increased Speed (rzadko wybierany talent Fast Hero) nadrabia nieco rasowe braki w szybkości.

Historia Johna

<o< początek Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości bądź części tekstów bez zgody autorów zabronione.
następna >o>