strona kampanii
d20 Modern
Marcina Turkota
dziekuję
Paulowi Klee
za inspirację
<o< kampanie >o< wstęp >o< świat >o< bohaterowie >o< opowieści >o>

Opowieść Trixie

o> prolog

o> część I

o> część II

o> część III

o> część IV

o> część V

o> część VI

o> część VII

o> część VIII

o> część IX

o> część X

o> część XI

o> część XII

o> część XIII

o> część XIV

o> część XV

Voodoo Blues

Nyadinu

Historia Johna

Glina...

Opowieść loa

OPOWIEŚĆ TRIXIE

Prolog

Jakiś czas temu brała udział w akcji dla nieznanego klienta. Celem była kasa w przeddzień wypłat - klient chciał zakodowane dokumenty, dla nich była kasa - 50.000 bucks. Była ich czwórka - Trixie, Antonio, Gerard i Jim. Jim był szefem. W trakcie akcji wszystko zaczęło się pieprzyć - niewłaściwy kod, nie naniesione na mapę szczegóły i Trixie z Gerardem (a co? - niebezpieczeństwo zwiększa przyjemność). Gerard (beznadziejnie, idiota, zakochany) przyznał się Trixie, że jest undercover cop i chciał żeby z nim uciekła. Ona (beznadziejnie, idiotka, zakochana w Jimmim) w krótkiej szamotaninie zabiła Gerarda i pobiegła ostrzec Jimmiego. W trakcie ucieczki zginął Antonio (jak to zwykle Meksykanin), a Trixie pospołu z Jimmim rozwalili trzech policjantów. W beznadziejnej sytuacji, Jimmi zostawił Trixie na przynętę. Ale, jako że zdążyła się pozbyć broni i peruki, a w niekompletnym (za sprawą Gerarda) ubraniu wyglądała jak kurwa, jedyną reakcją gliniarzy było "Czy nic się pani nie stało?". Tak udało jej się uciec.

Telefon od... Sandry? zastał ją w domu, gdzie wróciła by się przebrać. Nie trzeba jej było dwa razy powtarzać. Jest święcie przekonana, że to ona zabiła tych trzech policjantów i że FBI ją ściga.

Rzeczywiście, figuruje w aktach FBI, bez nazwiska, jedynie "Brunetka, długie włosy, wiek 18-25, prawdopodobnie związana z Jimmim Stevensem, zabójcą czterech policjantów" (aczkolwiek byli zaskoczeni faktem, że jeden z zabitych nie miał spodni...).

Fakty są zaś takie, że od jej kul zginęło tamtego dnia tylko dwóch - Jonathan Holm, alias "Gerard", oraz posterunkowy Travis McKenney.

Ogółem, jakkolwiek przypisuje sobie tylko cztery ofiary z tej akcji, faktycznie pozbawiła życia siedem osób.

John Winterspoon - wykrwawił się od dziabnięcia nożem podczas próby gwałtu (traumatryczne przeżycie w wieku 14 lat, wyparte, po którym znacznie pogorszyły się jej wyniki w nauce).

Elisabeth Norren - pchnięta lekko w szatni za poderwanie jej chłopaka (wstrząs mózgu, wylew, śmierć dwa tygodnie później, Trixie, 17 lat, nie łączy tych faktów).

Bobbie Netson - wystrzał na wiwat z pierwszego pistoletu otrzymanego na osiemnastkę, spadająca kawałek dalej kula ugodziła go śmiertelnie (muszę to kiedyś obliczyć).

Samantha i Alonso Spazzi. W wieku 21 lat Trixie przeżyła pierwszy mocny zawód miłosny. Szła nocą, drogą na bezludziu, z pistoletem w ręce, a z myślami samobójczymi w głowie. Przejeżdżający samochód o mało jej nie potrącił, więc wyładowała frustrację wywalając w niego cały magazynek. Nawet się nie obejrzała, by zobaczyć, jak za zakrętem auto z dwoma trupami w środku wolniutko zjechało do rowu.

Ale odeszły jej myśli samobójcze.

<o< początek Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości bądź części tekstów bez zgody autorów zabronione.
następna >o>